Share week 2019

Share week
Słyszeliście o Share Week? To akcja w której blogerzy polecają innych wartościowych dla nich blogerów. W tym roku dołączam do „szerłika” pierwszy raz.

Postanowiłam podzielić się z Wami pięcioma autorkami, które czytuje kiedy pozwala mi na to czas:

Turkusowa kropka – blog przechodzi właśnie reorganizację z parentingowego na okołoporodowy, ciążowy i bardziej kobiecy. Olga jest tak jak ja doulą, dlatego to o czym pisze jest mi bardzo bliskie. Podziwiam ją za energię i pasję z jaką udziela się w różnych miejscach. Olga jest też założycielką akcji Kocham zapinam dotyczącej bezpiecznego przewożenia dzieci.

Dzieciorka – blog parentingowy, który czytam głównie dla relaksu. Marta porusza na nim różne tematy. Poczytacie o rodzinnych wycieczkach, traficie na fajne przepisy. Dzieciorka podzieli się też z Wami produktami (przeróżnymi) które lubi, używa i poleca.

Wymagające – blog na którym od początku szukam informacji odnośnie snu dzieci, bo to moja zmora. Uważam, że to najlepsze i najbardziej rzetelne źródło wiedzy w internecie w temacie snu. Z chęcią oglądam webinary Magdy – również te płatne. To zawsze bardzo dobrze wydane pieniądze i jestem zadowolona z wiedzy jaką otrzymuję. Miałam przyjemność poznać Magdę osobiście w trakcie jednego ze szkoleń.

Hafija – ten wybór chyba nikogo nie dziwi. Biblia jeśli chodzi o karmienie piersią. Zazwyczaj kiedy mam jakiś problem dotyczący kp googluje zagadnienie z dopiskiem hafija. To pierwsze miejsce, które zawsze sprawdzam.

Pani Swojego czasu – teraz śledzę trochę mniej, ale kiedyś oglądałam wszystkie „Kawy z Budzyńską”. To blog skierowany do kobiet ( w tym mam) odnośnie zarządzania czasem i tworzenia własnej marki. Kupiłam jeden z ebooków od PSC i byłam bardzo zadowolona. Budzyńska inspiruje i motywuje do działania.

Jeśli zainteresował Was Share Week 2019 zajrzyjcie na: andrzejtucholski.pl Rejestracja trwa do 31 marca.

4
Dodaj komentarz

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
przypadkowe . rzeczy . blog

Blogów parentingowych zupełnie nie znam, bo jeszcze nie moja bajka, ale pomysł Share Weeka zupełnie mnie kupił. Warto poznawać nowe blogi

Turkusowa

Bardzo się cieszę, że Ci się podoba mój blog 😀

Oszczędna Polka

Z poleconych przez Ciebie blogów znam tylko blog Pani swojego czasu 🙂
Ja również w tym roku wzięłam udział w Share Week (po raz pierwszy).
Listę polecanych przeze mnie blogerów możesz znaleźć tutaj: https://oszczednapolka.pl/share-week-2019/

Może coś przypadnie Ci do gustu 🙂
Pozdrawiam!

Anna

Materac przede wszystkim powinien być wygodny, a taką wygodę zapewniają według mnie materace piankowe. Jeśli i Tobie zależy na wygodzie Twojego dziecka poszukaj w google Viscotherapy i znajdż odpowiedni materac. Te materace można kupić już za około 2.000 a są na prawdę bardzo wygodne i warto się nimi zainteresować