Przerwa

Ale tu ostatnio cisza co? No właśnie… ostatni czas był dla nas bardzo intensywny . Szykują się zmiany, a w naszym przypadku zmiany przeważnie przynoszą coś dobrego.

Patrycja przygotowuje się do sesji, pisze pracę magisterską i jest w trakcie stażu. Brzmi jak sporo do zrobienia? I tak właśnie jest. Czasu na pisanie wpisów nie ma za wiele. Za to stara się publikować na bieżąco na naszym instagramowym profilu.

U mnie z kolei też trochę się działo. Od maja rozpoczęłam nową pracę i potrzebowałam czasu, żeby odnaleźć się w nowym trybie życia i jakoś wszystko poukładać i zorganizować opiekę dla P. Oprócz nowej pracy postanowiłam zrealizować moje marzenie i ruszyć z dodatkową pracą czyli Indywidualnym Przygotowaniem do Porodu. W wolnych chwilach pisałam program zajęć , dokształcałam się, czytałam książki motywujące mnie do działania i próbowałam zrozumieć islandzką procedurę zakładania działalności, która finalnie (w moim przypadku) okazała się bardzo prosta.

Aktualnie więc moim priorytetem będzie skupienie się na projekcie Dobry Poród. Nie chciałabym porzucić zupełnie bloga, ale póki co na wszystko czasu mi nie starczy. Plan jest zatem taki, że w lipcu – po przylocie na Islandię Patrycja przejmuje piecze nad blogiem Zamienimy się zatem miejscami. Ona będzie główno dowodzącą bloga, a jak od czasu do czasu będę podsyłać jej wpisy 🙂 Zobaczymy czy to „pyknie”

Dodaj komentarz