Paulina – animatorka

praca z dziećmi
Jak wiecie zabrałam się za pisanie poradnika dotyczącego organizacji urodzin dla dzieci. Dlaczego?

Dlatego, że lubię się dzielić moim doświadczeniem. Przez wiele lat pracowałam z dziećmi organizując im czas wolny i właśnie urodziny!

Swoją wiedzę zdobywałam w trakcie studiów, a także szkoleń. Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji. Ukończyłam kurs na animatora, mogę pracować jako opiekun kolonijny, mam uprawnienia pilota wycieczek, a także zaliczyłam szkolenie dekoracji balonowych II stopnia. Wszystko to przydało mi się w pracy z dziećmi. Za wiedzą i teorią idzie oczywiście doświadczenie. W trakcie studiów zaczęłam pracę w sali zabaw organizując pierwsze urodziny. Potem pracowałam w firmie eventowej, która skupiała się głównie na przyjęciach urodzinowych dla dzieci. Poprowadziłam wiele imprez dziecięcych o przeróżnej tematyce i w różnych miejscach. Były to urodziny w ogromnych domach, małych mieszkaniach, w plenerze, w salach zabawa, restauracjach, kinach itp.

Często pracowałam w przebraniach. Bywałam księżniczką, piratem, hawajką, czy żołnierzem. Wojskowe urodziny oraz te organizowane w plenerze należały do moich ulubionych. Była to dla mnie przeważnie ogromna frajda.

Pracowałam z dziećmi w różnym wieku. Umiejętności animatora przydały mi się nie tylko przy urodzinach, ale również w trakcie eventów czy wycieczek szkolnych.

Poradnik jak zorganizować „Domowe urodziny krok po kroku” już prawie gotowy. Spodziewajcie się wkrótce premiery. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o pracy animator lub pilota wycieczek dajcie znać 🙂

Dodaj komentarz