Patrycja

Mam na imię Patrycja. Czasami będę się tutaj udzielać pod wdzięczną nazwą PsychoLoszka.

Jestem studentką IV roku Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Szczecińskim i zmagam się z pisaniem pracy magisterskiej, co jest nie lada wyczynem.  Widzę dla siebie przeróżne ścieżki kariery, jednak najbardziej interesuje mnie praca z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. Moje psychologiczne zainteresowania związane są również z gerontologią, seksualnością człowieka oraz psychopatologią chorób psychicznych. Uważam, że wybór takiego kierunku studiów był dla mnie strzałem w dziesiątkę i nie wyobrażam sobie zgłębiać wiedzy w innym temacie.

Dodatkowo pracuję w szczecińskim warzywniaku jako pani za ladą. Nie sądziłam, że taka forma pracy będzie sprawiała mi frajdę. A jednak! Człowiek poznaje siebie przez całe życie. W wolnym czasie najchętniej czytam książki i artykuły, oglądam seriale, biegam, chodzę na siłownię i gotuję zdrowe posiłki. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, a moje serce skradła mroźna Islandia. Staram się być zorganizowanym człowiekiem i planować sobie wiele rzeczy.  Jednak czasem lenistwo bierze górę i dobrze mi z tym!

Dzięki Kącikowi PsychoLoszki poznacie mnie bardziej i odkryjecie ciekawe aspekty zdrowia psychicznego do czego bardzo Was zachęcam.