Patrycja

Patrycja KołtanWitajcie! Mam na imię Patrycja, a stali bywalcy naszego bloga znają mnie pod wdzięcznym pseudonimem PsychoLoszka!

PsychoLoszka na blogu porusza przeróżne problemy i zagadnienia związane z rodzicielstwem, dziećmi, seksualnością, szeroko pojętym zdrowiem psychicznym. Uzupełnia lifestylowe wpisy o kapkę naukowych informacji i stara się przemycić psychologiczną wiedzę, gdzie tylko może. Nieraz przeczytacie też jej przemyślenia wzbogacone garścią emocji, którymi tak chętnie dzieli się ze wszystkimi.

A Patrycja? Patrycja to jest babka konkret. Lubi konkretne informacje, konkretnych ludzi, konkretne terminy spotkań, a owijanie w bawełnę doprowadza ją do szału. Zawodowo, studentka ostatniego roku psychologii klinicznej i pani z warzywniaka. Prywatnie, szalona córka, wnuczka, siostra, ciotka i partnerka, która lubi dobrze zjeść, dobrze ugotować i dobrze się powygłupiać. Fanka Red Hot Chili Peppers i mroźnej Islandii, maniaczka biegania i wielbicielka kotów, która godzinami może urządzać maratony miziania.
Zapraszam! 😊